Спортивна арена МАУП
+38 073 07 07 111

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дана Політика Конфіденційності регламентує, як ваші персональні дані збираються, використовуються і передаються в процесі відвідування веб-сайту www.arenamaup.com.ua та користування ним для бронювання та оренди спортивних полів на Футбольній арені «МАУП» (надалі Організація).

Особисті дані користувача/орендаря обробляються відповідно до закону України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних». Термін зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.

Організація має право відправляти інформацію, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон користувача/орендаря за його згоди. Користувач/орендар має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причини відмови. Повідомлення, що інформують користувача/орендаря про замовлення послуги на всіх етапах опрацювання, не можуть бути відхилені користувачем/орендарем.

Організація не несе відповідальності за інформацію, надану користувачем/орендарем на веб-сайті www.arenamaup.com.ua в публічній формі.

Політика Конфіденційності може варіюватися залежно від змін в нашій роботі або відповідно до інших операційних, правових або нормативних вимог.

Контакти для звернень

03039 Київ, вул. Фрометівська, 2
E-mail: arenamaup@gmail.com

Контактна інформація

Адреса:
вул. Володимира Брожка (Кіровоградська), 17
Години роботи:
7:00 - 23:00