Спортивна арена МАУП
+38 073 07 07 111

Порядок отримання послуг

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ ОРЕНДИ СПОРТИВНОГО ПОЛЯ

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Футбольна арена «МАУП» (надалі Організація) надає в користування фізичним особам (надалі Орендар) спеціально обладнані спортивні поля, бронювання яких можливе на веб-сайті www.arenamaup.com.ua. В термін і на умовах визначеної домовленості Орендар використовує надану йому в оренду територію, що розміщена у м.Києві за адресою вул. Володимира Брожка (Кіровоградська), 17. Години роботи: з 7 ранку до 23 вечора.

1.2. Користувачем веб-сайту www.arenamaup.com.ua може бути будь-яка особа, яка приймає умови та користується послугами Організації. Отримати платні послуги може тільки особа, яка набула повної цивільної дієздатності відповідно до Цивільного кодексу України.

2. ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ ОНЛАЙН

2.1. Задля зручності оформлення бронювання спортивних полів Організація надає Орендарю опцію здійснення бронювання онлайн – на сайті www.arenamaup.com.ua.

2.2. Для бронювання у відповідному розділі сайту Орендар має обрати одне з чотирьох полів, вказати день місяця та вибрати часовий проміжок, у який ним здійснюватиметься оренда.

2.3. Надалі Орендар заповнює публічну форму зі вказанням персональних даних, що здійснюється у відповідності з українським законодавством та регламентується Публічною Офертою і Політикою Конфіденційності ПрАТ "ВНЗ «МАУП»".

3. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

3.1. Вартість Послуг публікується на сторінці замовлення Послуг, а також в електронних повідомленнях, які надсилаються Орендарю під час опрацювання заявки. Остаточна вартість послуг у валюті платежу (UAH) відображається на сторінці оплати Послуг і фіксується в електронному інвойсі платіжної системи або у виставленому Орендарю рахунку.

3.2. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків, платіжних систем або конвертацію валюти.

4. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

4.1. Послуги з оренди спортивного поля, бронювання якого оформлюються на веб-сайті, є разовими і обмежуються вказаним періодом (мають фіксований термін надання послуг). В такому випадку, по закінченню зазначеного при бронюванні терміну, надання Послуг припиняється.

4.2. Після оформлення бронювання, в кожному окремому випадку Орендар має право відмовитися від Послуг та не втратити при цьому коштів. Щоб відмовитися від оплачених Послуг, необхідно повідомити про це Організацію у встановлені терміни – за 24 години до терміну оренди поля.

5. УМОВИ ОПЛАТИ ОНЛАЙН

5.1. Разове списання суми вартості замовлених послуг відбувається в момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи.

5.2. У разі неможливості списання грошових коштів зі вказаної платіжної картки Організація має право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх повної оплати.

5.3. Серед доступних способів оплати послуг Організації – готівковий, безготівковий розрахунок та оплата online зі знижкою 10% (нараховується автоматично).

5.4. Організація зберігає за собою право в будь-який момент, в односторонньому випадку, змінити спосіб оплати послуги та/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

Контакти для звернень

03039 Київ, вул. Фрометівська, 2
E-mail: arenamaup@gmail.com

Контактна інформація

Адреса:
вул. Володимира Брожка (Кіровоградська), 17
Години роботи:
7:00 - 23:00