Спортивна арена МАУП
+38 073 07 07 111

Політика повернення коштів

Будь ласка, уважно ознайомтеся з цими правилами, адже вони є умовами, за якими регулюється повернення коштів за послуги Футбольної арени «МАУП». Розміщення й оплата замовлення через сайт www.arenamaup.com.ua підтверджує Вашу згоду, що ці правила використані до цієї покупки, тому переконайтеся, що Ви розумієте їх, перш ніж зробити замовлення.

У разі неможливості виконання наших зобов'язань перед орендарем (наприклад, через погодні умови або інші форс-мажорні обставини) оплата за послугу повертається в повному обсязі.

Якщо Ви помилково чи повторно оплатили наші послуги або оплатили їх в більшому розмірі, ніж було потрібно – кошти будуть повернуті.

Не пізніше 24 годин після помилкової чи повторної покупки напишіть нам про це в Viber або Telegram за номером +38-073-07-07-111 повідомлення у довільній формі про Ваше бажання повернути кошти і обов'язково прикріпіть фото квитанції або скріншот з датою і способом платежу. Ваш запит буде розглянуто нами найближчим часом (максимум до двох робочих днів).

Після ознайомлення з вашим запитом ми повідомимо вам про результат і термін повернення.

Повернення коштів проводиться на номер розрахункового рахунку заявника. Терміни повернення платежу залежать від способу початкової оплати. Отримати більш детальну інформацію про статус повернення можна також за номером + 38-073-07-07-111.

Комісія (якщо така передбачена платіжною системою за зворотний переказ коштів) вираховується із суми, яка підлягає поверненню.

Ми індивідуально розглядаємо кожен випадок і завжди намагаємося прийняти рішення в інтересах клієнта, враховуючи всі об'єктивні обставини. Фінальне рішення у виняткових випадках залишається за нашою компанією.

Контакти для звернень

03039 Київ, вул. Фрометівська, 2
E-mail: arenamaup@gmail.com

Контактна інформація

Адреса:
вул. Володимира Брожка (Кіровоградська), 17
Години роботи:
7:00 - 23:00